Veikla

Kauno Vedų kultūros centras ne pelno siekianti organizacija

Skirta šiuolaikinei visuomenei, žengiančiai techninio progreso keliu, Kauno Vedų kultūros centras siūlo efektyvius būdus, kaip gyventi ir siekti aukštesnių moralės, etikos bei kultūros vertybių, žengti fizinio ir dvasinio tobulėjimo keliu.
Malonu pažymėti, kad per keletą veiklos metų Vedų kultūros centras neblogai pažengė į priekį, vykdydamas išsikeltus tikslus. Jau dabar čia vyksta seminarai, paskaitos, kurių tikslas yra supažindinti žmones su Vedų kultūra ir jos mokymu. Daug atėjusiųjų į Vedų kultūros centrą patenkina ne tik savo smalsumą, bet gauna ir praktinės naudos.
Vedų centras suteikia galimybę ne tik susipažinti su vediškąja kultūra, bet ir pritaikyti ją savo kasdieniame gyvenime. Čia verda gyvenimas: vyksta astrologinės konsultacijos, vegetarinių valgių gaminimo kursai, skaitomos paskaitos apie laimę ir sveikatą, rengiamos sekmadieninės programos, kasdien prasadu vaišinami žmonės. Ir tai prieinama visiems – čia niekas nereikalauja jokio užmokesčio! Visa Vedų centro veikla – už Jūsų auką.Tikimės, kad čia Jūs praleisite ne vieną malonią akimirką, gausite naujų žinių, proto ramybės, na, ir geros nuotaikos.

Nuoširdžiai,
Gediminas Bukanas,
Kauno Vedų kultūros centro direktorius

image