Tiesioginio poveikio seminaras „Moters galių šaltinis“

Tiesioginio poveikio seminaras „Moters galių šaltinis“

Laikas 18:00

gegužės 17, 2017

Gegužės 17 d. 18 val. kviečiame į naujausią tiesioginio poveikio seminarą „Moters galių šaltinis“, kurį ves  Asta Ivaškevičiūtė.

Trečiadienio vakarą, kaip jau tapo įprasta tiesioginio poveikio seminarų metu, susibursime į jaukų moterišką ratą ir panirsime į kvapnias praktikas, širdį gaivinančias, emocijas raminančias meditacijas, kurios „čia ir dabar“ įgalins panirti į ramybės bei atsipalaidavimo būseną.

Šis seminaras skirtas kiekvienai moteriai-deivei, ieškančiai atsakymų ir galimybių savo moteriškumui išlaisvinti, jis skiriamas asmenybėms, ieškančioms pozityvių pokyčių ir darnos savo gyvenime, kurios išlieka geranoriškos supančiam pasauliui.

Kviečiame prisijungti ir vyrus, smalsaujančius pažvelgti į slėpiningą ir giliai jausminį moters vidinį pasaulį.

Seminaro metu kalbėsime apie:
* galias, kurias turi kiekviena moteris;
* moteriško ir vyriško prado skirtumus ir kas nutinka, kai moteris nustoja auginti, puoselėti bei vystyti savąjį prigimtinį moteriškumą;
* atrasime neišsenkantį moteriškos galios šaltinį ir meditacijos metu iš jo pasisemsime jėgų bei atsipalaidavimo;
* ragausime terapinės klasės eterines esencijas ir patirdamos terapinį jų poveikį subtiliesiems mūsų kūnams, pakeliausime per vidinius patyrimus, išlikdamos Esatyje;
* susipažinsime su aukščiausių vibracijų instrumentais – koncentruota augalų galia lašelyje, kurie nepelnytai buvo pamiršti amžių tėkmėje – lakiųjų esencijų terapija.

Seminarą veda:
Asta Ivaškevičiūtė, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus moterims, viena iš VŠĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ įkūrėjų, Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos praktikė, besigilinanti į Vedų mokslą bei pati gyvenime besivadovaujanti Vedų filosofija.
Daugiau apie Astą čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/

Išmintingos moterys, prašokusios dvidešimt penktuosius metus, sugeba daugiau nesenti iki pensijos. (A. Jonynas)

Seminaro trukmė: 3 val.

Už žinias bei patyrimus, gautus seminaro metu, atsidėkoti galėsite suma pagal savo galimybes.

Norėdami užsiregistruoti arba kilus klausimams susisiekite su mumis el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com arba tel.  8-611-32231 Vaida

Iki malonaus susitikimo!