Emocinės laisvės technika: „Gerai jaučiuosi dabar“

Emocinės laisvės technika: „Gerai jaučiuosi dabar“

Laikas 18:00

rugsėjo 11, 2017

Maloniai kviečiame į praktinį seminarą „Gerai jaučiuosi dabar“

rugsėjo 11 d. 18:00 val.

Asta Ivaškevičiūtė, viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ įkūrėjų, lektorė, Emocinės laisvės technikos praktikė:

„Dauguma šiuolaikinių žmonių yra labai užsiėmę, turi begales darbų, reikalų ir atsakomybių. Visa kasdienė veikla, bendravimas, neišvengiamai susijęs su pačiu įvairiausiu emocijų spektru ir tikrai ne visos patiriamos emocijos priskiriamos prie pozityvių.

Pats emocijų skirstymas į negatyvias ir pozityvias jau kuria įtampą, ypač geriems žmonėms. Kai jie jaučia pyktį, pavydą, norą atkeršyti, užgniaužia tokias emocijas, nustumia į giliausią pasąmonės kamputį, nes tai – negatyvu. Geri žmonės žino, kaip jaustis galima, o kaip ne, tačiau tai nepadeda nustoti jausti to, ko “negalima“.

Ir dažnai tokie skubantys, lekiantys, dirbantys, vaikus auginantys, geri ir atsakingi žmonės jaučia dvigubą įtampą, nes prie kasdieniuose reikaluose kylančių nemalonių emocijų (nerimas dėl savęs, dėl vaikų, šeimos, baimė, pyktis, nusivylimas, nuoskauda ir t.t.) prisideda dar ir kaltės jausmas „žinau, kad turiu su visu tuo kažką daryti, net nerandu laiko!“

Aš jus išmokysiu kelių labai lengvų Emocinės laisvės technikos pratimų, kurie leis iškart, greitai ir be didelių savo jausmų ar situacijos analizių pasijausti ženkliai geriau.“

Rugsėjo 11 d. 18 val. visus skubančius, lekiančius ir mažai sau laiko turinčius kviečiame į praktinį seminarą „Gerai jaučiuosi DABAR“

Emocinės laisvės technika (ELT) yra metodas, kuris itin efektyviai padeda žmogui pasijausti geriau bet kokioje situacijoje. Žinoma, kuo lengvesnė emocinė problema, tuo greitesnis ir didesnis efektas. Sudėtingoms, įsisenėjusioms emocinėms problemoms ar emocinėms traumoms spręsti ELT taip pat yra puiki priemonė, tačiau čia jau reikia labai gero šios technikos pažinimo ir puikaus išmanymo kaip ją taikyti.

Emocinės laisvės technika – tai modifikuota poveikio terapija, šiuolaikinė psichologija puikiame derinyje su Rytų medicina. Emocinės laisvės technikos metu, baksnojant tam tikrus meridianų taškus tam tikra seka, ne tik sustabdoma stresinė organizmo reakcija, bet, kai baksnojimo metu galvojama apie nemalonias emocijas, įvykius, dar ir perprogramuojama limbinė sistema. Kitaip tariant, taikant emocinės laisvės techniką, perprogramuojamos nesąmoningos reakcijos, kylančios iš pasąmonėje įsirašiusių programų.

Ši technika yra švelni ir saugi, besilaukiančios moterys taip pat gali ją naudoti.

Seminaro trukmė: 2 val.

Seminaras už paaukojimus.

Seminarą veda:
Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, „Teta gydymo“ praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Daugiau informacijos tel.: 8-611-32231 Vaida

Iki malonaus susitikimo!